Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne” – bestsellerowy poradnik psychologiczny

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, ile z naszych działań jest efektem własnych decyzji, a ile z nich to po prostu spełnianie cudzych oczekiwań? Dlaczego niektórym ludziom tak łatwo nami sterować? Co zrobić, by uwolnić się spod ich wpływu i zacząć żyć pełnią życia? W książce Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania. a zacząć własne autorka, Alexandra Reinwarth, pokazuje jak skupić się na spełnianiu własnych pragnień, niezależnie od opinii innych.

Pokonać presję otoczenia i żyć według własnych zasad

Niemiecka dziennikarka – Alexandra Reinwarth z właściwym sobie poczuciem humoru opowiada o własnym życiu i o tym, jak kluczową rolę odegrało w nim skończenie z przejmowaniem się opinią innych na temat swojego postępowania. Autorka przekonuje, że kluczem do szczęśliwego życia jest działanie zgodnie z własnymi wartościami i robienie tylko tego, na co naprawdę mamy ochotę. Zwraca również uwagę na to, że nie warto przejmować się opinią innych osób, a co jeszcze ważniejsze spełniać ich oczekiwań, które nijak mają się do naszych wewnętrznych pragnień.

Jak czerpać radość z życia

Książka Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania. a zacząć własne pokazuje, że w pełni szczęśliwi możemy być tylko wtedy, gdy będziemy samodzielnie podejmować decyzje oraz pozbędziemy się zależności od innych osób i ich wizji naszego życia. Podejmowanie ryzyka wbrew negatywnym opiniom otoczenia na ten temat wymaga niekiedy ogromnej odwagi, do której na kartach poradnika zachęca Alexandra Reinwarth. Autorka pokazuje również drogi do zdystansowania się i spojrzenia na nowo na sytuacje, z którymi mierzymy się na co dzień. Ta lektura to źródło inspiracji do zmiany swojego życia na lepsze i podążania za własnymi marzeniami.

“Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne” to interesujący poradnik, który przekazuje czytelnikowi wiedzę dotyczącą szczęśliwego życia w sposób zrozumiały i niepozbawiony poczucia humoru. Alexandra Reinwarth opisuje w jaki sposób możemy sprawić, by nasze działania przynosiły nam radość oraz w jaki sposób radzić sobie z presją ze strony innych osób. Oryginalny, ciekawy i bardzo przystępny sposób prezentowania treści zawartych w książce sprawiły, że poradnik “Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne” szybko stał się bestsellerem wydawniczym docenionym przez setki czytelników na całym świecie. Książka autorstwa Alexandry Reinwarth to idealna lektura dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać siebie oraz otaczający ich świat, a także zmienić swoje życie na lepsze poprzez działanie w zgodzie z własnymi pragnieniami.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com